فروردین 1387 - جمعه های سوت و کور
سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آنکه جامه دانش بپوشد، عیبش از مردم نهان ماند [امام علی علیه السلام]
دوشنبه 87 فروردین 26 , ساعت 10:7 عصر

لا حول و لا قوة إلا بالله العلی العظیم

یا صاحب الزمان ادرکنی

امان از دل پسر فاطمه (س)....

اعتراض وبلاگ نویسان مسلمان ایرانی به مدیریت بلاگفا ، جناب آقای علیرضا شیرازی و در خواست برکناری ایشان از این سمت .

سلام دوستان این متن وبلاگ من(www.boghz64.blogfa.com) در بلاگفا بوده بخونید وقضاوت کنید که آیا توهینی در این متن به آقای شیرازی شده یا نه؟ در این متن من فقط حقیقت را گفته ام (که اکنون با حذف وبلاگ من و دیگر وبلاگهای معترض ان هم بدون اجازه از مراجع قانونی) به صحت حرفهای من پی خواهید برد . نالایق بودن حقیقتی ست که اشکار کرده ام وتوهین نمیباشد .

پس چرا آقای شیرازی بدون اجازه از مراجع قانونی به خودشان این اجازه را داده اند که در عرض کمتر از یک ساعت وبلاگ منومسدود کنند؟؟؟؟!!!

این تنها وبلاگ من نبوده که درمقابل اعتراض به آقای شیرازی مسدود شده یک نمونه دیگه از این وبلاگها www.rahyanenooor.blogfa.com   و وبلاگ

http://www.ravi-unos.blogfa.com

است این دوست عزیز هم به خاطر اعتراض به مدیریت بلاگفا وبلاگشون مسدود شده(البته بدون اجازه از مراجع قانونی )!!!

شما قضاوت کنید:

که این متن یک توهین هست یا نه ؟

آیا توهین هایی که به اسلام شده باید با اجازه مراجع قانونی مسدود بشن؟؟؟

آیا وبلاگهایی که به یک فرد عادی که مدیریت یک سایت ایرانی را به عهده دارد اعتراض میکنن بدون مراجع قانونی و باتصیم آقای شیرازی باید مسدود بشن؟؟

قانون عجیبی است....!!!

متن وبلاگ گذشته من:

هر چند که به خوبی میدانم جناب آقای شیرازی ، مدیریت بلاگفا، به محض اطلاع از این پست من وبلاگ مرا مسدود میکنند(مانند سایر وبلاگهای معترض که توسط ایشان فیلتر شدند) و صد البته که این مساله برایم اصلا اهمیتی ندارد و با کمایل میل فعالیتم را در یک سرویس دیگر که حداقل مدیریت لایقی دارد، ادامه میدهم.

دوستان عزیز ، با کمال تاسف باید به عرضتان برسانم که در یک کشور اسلامی مانند ایران شریفمان، یک عده نالایق مسئولیت های خطیری را به عهده دارند که باعث ضربه زدن به اسلام و دین و .... می شوند. (که البته ما انتظار رفتارو برخورد بهتر از این ، از انها داشتیم و داریم ) .

مدتی است که وبلاگهایی با مضامین ضد دینی و حتی توهین به ادیان الهی بخصوص اسلام و پیامبر اسلام و حتی توهین به خداوند ، در اینترنت فعالیت گسترده ای دارند(البته واضح و روشن است که از بدو اسلام چنین افرادی وجود داشته اند و همیشه هم خوار و ذلیل بوده و شکست خورده اند )

متاسفانه وقتی وجود چنین وبلاگهایی به مسئول بلاگفا از طرق مختلف گزارش داده شد، ایشان نه تنها این سایتها را فیلتر و حذف نکردند بلکه پشتیبان محکمی برای آنها شدند و بالعکس وبلاگهایی را مسدود و فیلتر کردند که نسبت به چنین وبلاگهای ضد دینی معترض بودند.(ناگفته نماند که مسلمانان نیازی به پشتیبانهای زمینی ندارند و بهترین و استوار ترین پشتیبانها را دارند و به خدایشان توکل میکنند و همچون همیشه پیروز میدان هستند).

یک عقل سالم ،خوب میداند که وجود چنین فردی در چنین مسئولیتی، برای اسلام واقعا خطر ناک است .

با توجه به گزارشات و تذکرات فراوان نسبت به حذف وبلاگهای ضد اسلامی ، به مسئول بلاگفا، و بی تفاوت بودن ایشان و حتی حمایت ایشان از این وبلاگها، اگر ایشان بعد از این همه اعتراض و خشم اقدام به حذف وبلاگهای مذکور کنند ، باز هم میدانیم که وجود اینگونه افرادی ممکن است ضربه ی بزرگی به اسلام و کشورعزیزمان وارد کند .

چنین افرادی کینه را به دل میکشند و در اولین فرصت ضربه شان را میزنند ، پس بنابراین در خواست سلب مسئولیت از ایشان را د اریم .

شما عزیزان جهت اعتراض از مدیریت بلاگفا و کسب اطلاعات بیشتر در این مورد میتوانید به لینک زیر مراجعه نمایید.

http://e2b.sub.ir

 البته ناگفته نماند که این کار ضعف مدیریت بلاگفا را نشان میدهد.

برای حذف وبلاگهای ضد ارزشی باید از مقامات بالاتر مجوز داشته باشند بنابراین اجازه مسدود کردن وبلاگهایی که به دین و خداوند توهین میکنند را ندارند!!!

ولی وقتی به عمل ایشان دقت کنید متوجه میشوید که ایشان فقط برای حذف و مسدود کردن وبلاگهایی که توهین به مقدسات میکنند، نیاز به اجازه از مقامات دارند ولی برای حذف وبلاگهای مذهبی که نسبت به عملکرد ایشان اعتراض دارند نیازی به اجازه از مقامات ندارند و در عرض کمتر از یک ساعت وبلاگهای مذهبی معترض را مسدود میکنند(بگفته یکی ازدوستان موافق با ایشون،ایشون مسئول هستند ،قدرت دارند،وکسی هم نمیتونه ونباید به ایشون اعتراض کنه)

چرا اقای شیرازی که ادعا دارند باید به دیگران ازادی بیان داد. اجازه نمیدهند که کاربران آزادنه حرفشان را مطرح کنند؟؟؟

در سخنان و نوشته های ما که توهینی نبود.

ما که تمام قوانین سایت بلاگفا رو از جمله:

4.وبلاگهایی که اقدام به انشار تصاویر یا مطالب مستهجن کنند و یا به مقامات ایران ، ادیان و اقوام و نژادها توهین کنند مسدود خواهند شد.

5.وبلاگ کاربرانی که به هر شکلی (مانند صرف بیهوده منابع سایت ،هک، حذف آگهی و...) منافع مالی یا امنیت سایت را دچار خطر کنند مسدود خواهد شد.

رعایت کرده بودیم!!!

ولی در بلاگفا قانونی نبود که اگر به علت عدم بی لیاقتی مدیر سایت اعتراض کنند وبلاگ مسدود خواهد شد!!!!!!!! اصلا ایشان در عرض یک ساعت چطور توانستند با مقامات هماهنگ کنند و وبلاگ معترض را مسدود کنند؟؟؟!!!

اگر میتوانند چرا در مو